вівторок, 15 червня 2021 р.

неділя, 13 червня 2021 р.

«Медитація, сучасність, освітній процес: теорія, практика, досвід!»

  
    До Всесвітнього дня йоги Управлінська майстерня разом з Креатив-студією Клубу інтегрального лідерства провели Круглий стіл «Медитація, сучасність, освітній процес: теорія, практика, досвід!» Я отримала відповіді на питання: чи допомагає медитація і йога у збереженні нашого фізичного і психічного здоров'я, чи укріплює нашу стресостійкість, чи допомагає в освітньому процесі, чи може захистити психологічно людину у сучасному світі? Слухали короткі виступи і практикували разом зі спікерами-експертами - ДЯКУЄМО їм за цікаві, практикоспрямовані знання, досвід і небайдужість!
❤ :
🧘‍♂️ Феномен медитації: шлях людини до самої себе (Костянтин Линьов, кандидат наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри освітнього лідерства Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка)
🧘‍♂️Медитація як засіб психологічного захисту людини у сучасному світі (Василь Шевня, інструктор медитації інституту HEARTFULNESS, керівник рекламної кампанії «Батьки-ТВ», бізнес-технолог з персонального корпоративного менеджменту та стратегічного управління) та майстер-клас з медитації наживо 😏.
🧘‍♂️ Медитація та йога: невід’ємні частини здорового способу життя сучасної людини (Арнаб Ройчурамоні, інструктор медитації та йоги інституту HEARTFULNESS).
🧘‍♀️ Як допомагає медитація в освітньому процесі: з досвіду роботи ліцею «Інтелект» (Наталія Шубіна, заступник директора з виховної роботи ліцею «Інтелект» м. Київ).
🧘‍♀️ Досвід використання медитації у школі (Ірина Гондюл, директор ЗЗСО № 158 м. Київ, сертифікований тренер з управління професійним життям)
Матеріали засідання надіслано учасникам, а для усіх охочих - на сайті Клубу вже викладені записи виступів - долучайтеся! https://eduleaderclub.com/news-events/



вівторок, 1 червня 2021 р.

ТРИВАЄ ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ХАКАТОН «САМООЦІНЮВАННЯ: КРОК ЗА КРОКОМ»

 



🗓Цього тижня учасники проєкту продовжили свою діяльність зі самооцінювання за обраними напрямами. Вони активно комунікували з менторами і координаторами хакатону, обговорюючи актуальні для себе питання, а чотири шкільні команди отримали індивідуальні zoom-консультації на власний запит від Наталії ЮШКО, заступниці начальника, начальниці відділу інституційного аудиту та Світлани НІКОЛАЄНКО, завідувачки сектору роботи з експертами.
✅Команда Рогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Роменської міської ради під час індивідуальних консультацій відпрацювала методику обрахування результатів проведених під час самооцінювання досліджень, зіставлення узагальненої в кейсах інформації з вербальним шаблоном «Орієнтовні рівні оцінювання закладу загальної середньої освіти щодо дотримання вимоги/правила організації освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості» (додаток 2 до Методики) й оцінили визначені напрями за вимогами.

Професійний розвиток

     Лариса Ільченко,керівник MCFR Освіта: "Світлана, дякую Вам за те, що у складні карантинні часи Ви залишаєтеся з нами, зі своїм улюбленим фаховим журналом. Приємно усвідомлювати, що наші читачі — лідери, які не бояться труднощів і дбають про свій професійний розвиток, навіть коли складно".
     Офіційна іменна подяка від Цифрового видавництва MCFR за постійний професійний розвиток та плідну педагогічну діяльність.



#Цифрограм Компетенція: Учитель у цифровому суспільстві

    Цифрограм для вчителів розроблений експертами Академії цифрового розвитку на основі рамки професійних компетенцій для вчителів, розробленої експертами на виконання Наказу МОН України No 38 від 15 січня 2019 року.
    Національний тест на цифрову грамотність втілений за підтримки проєкту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Платформа Дія.Цифрова освіта розроблена за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.
    Для того, щоб пройти тест, необхідно зайти на портал Дія.Цифрова освіта в розділ “Цифрограм” та обрати розділ “Цифрограм для вчителів” https://cutt.ly/6nov8EF. Цифрограм для вчителів оцінює 21 професійну цифрову компетенцію, що згрупована у 5 сфер:
Учитель‌ ‌у‌ ‌цифровому‌ ‌суспільстві‌
Професійний розвиток
Використання та аналіз цифрових ресурсів
Навчання та оцінювання учнів
Розвиток цифрової компетентності учнів.